Kim jesteśmy?

Rozpoczynając naszą przygodę z muzyką nie sądziliśmy, że zajdziemy tak daleko. Z roku na rok rozwijaliśmy swoje skrzydła jako DJ na wesele, a widząc zadowolenie Pary Młodej jak i Gości weselnych wierzyliśmy, że nasz wysiłek, nasza praca znajduje swoich odbiorców.

Nie zatrzymujemy się też w miejscu – uczymy młodych DJów fachu, pełniąc funkcję nauczyciela.

Misja megaEvents

Nasze doświadczenie pozwala na prowadzenie imprez, które przechodzą do historii, a Goście opowiadają je miesiącami. Łączymy nowoczesność z polską tradycją, aby każdy z biesiadników mógł bawić się do białego rana! Dj na wesele to zajęcie niezwykle odpowiedzialne, ale i wymagające niezwykłej kreatywności. Zabawę taneczną trzeba łączyć z oryginalnymi pomysłami na zabawę, która będzie angażować wszystkich gości. W łatwy i subtelny sposób potrafimy rozbawić każdego uczestnika zabawy. W naszą pracę wkładamy dużo energii i serca.

Jak działamy:

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że każdy Klient jest inny, dlatego nasze indywidualne podejście do realizacji imprezy pozwala zawsze spełnić oczekiwania względem DJa na wesele lub inną okoliczność.

Spotkania z Klientami pomagają nam obrać odpowiedni kierunek przy prowadzeniu imprezy – typ muzyki, zabawy, przerywniki i inne kreatywne pomysły, aby umilić wszystkim czas. Chcemy, aby Klient zawsze był zadowolony z jakości naszych usług, dlatego działamy starannie i bardzo sprawnie, wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie. Państwa impreza będzie niezapomnianym czasem!